Lekarze

dr n. med. Danuta Jakubowska

INTERNISTA

dr n. med. Danuta Jakubowska

Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista balneologii i medycyny fizykalnej, absolwentka Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiej Akademii Medycznej.
W latach 1977-2005 nauczyciel akademicki (Katedra i Zakład Biochemii w Katowicach, Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych w Bytomiu). W 1985 roku obrona pracy doktorskiej. Od ukończenia studiów pracuję jako lekarz kolejno lub równocześnie w Klinice Chorób Wewnętrznych, Poradni Rejonowej, Poradni Kardiologicznej, Poradni Rehabilitacyjnej.
Przez około 10 lat pełniłam w Klinice rolę ordynatora jednego z oddziałów z polecenia jej kierownika. Od 1996 roku prowadzę specjalistyczną praktykę lekarską o profilu internistycznym stacjonarną w Katowicach i Bytomiu, oraz wykonuję wizyty domowe w kilku miastach Śląska i Zagłębia.
Leczę chorych z przewlekłymi cywilizacyjnymi chorobami układu krążenia, oddechowego, metabolicznymi, między innymi cukrzycą, oraz układu ruchu.

Lekarze

W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ KORONA WIRUSA WPROWADZAMY W GABINECIE NASTĘPUJĄCE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

  • jest możliwość odbycia konsultacji z lekarzem telefonicznie. W tym celu należy ustalić w Rejestracji Gabinetu godzinę połączenia
  • jeżeli masz jakiekolwiek oznaki przeziębienia lub gorączkę nie przychodź na wizytę, ustal telefoniczną konsultację z lekarzem
  • osoby, które przychodzą do Gabinetu osobiście są proszone o dezynfekcję rąk; podajnik znajduje się w poczekalni
  • staraj się nie wchodzić do rejestracji
  • staraj się zapłacić za konsultację zgodną kwotą
  • lekarze będą przyjmowali w maseczkach, mimo braku jakichkolwiek oznak infekcji
Specjalistyczne Praktyki Lekarskie Bytom. Zapraszamy pacjentów z miast ościennych: Katowice, Gliwice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Piekary Śląskie.
zamknij